+48 667718266
PL CN EN
Import z Chin
Partner biznesowy Polsko - Chiński

Tłumaczenia z języka chińskiego

tłumacz z języka chińskiego

Tłumacz języka chińskiego

Jestem magistrem Uniwerystetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dodatkowo odbyłam roczne stypendium Shenzhen University w Shenzhen. Tłumaczeniem zajmuję się od roku 2013, świadcząc usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych zarówno na terenie Polski, jak i Chin, obsługując licznych polskich i chińskich kontrahentów, przedstawicieli władz, świata biznesu i kultury. Specjalizuję się zwłaszcza w tłumaczeniach z dziedziny finansów, metalurgii oraz wielu innych. Wszystkie moje tłumaczenia wykonywane są z największą starannością w trosce o zadowolenie klienta.

Oferuję tłumaczenia

Ustne:

 • tłumaczenia z chińskiego podczas szkoleń;
 • tłumaczenia szeptane;
 • tłumaczenia rozmów biznesowych;
 • tłumaczenie na chiński podczas konferencji i telekonferencji;
 • tłumaczenia techniczne;
 • tłumaczenia codzienne, nieformalne;
 • obsługa wizyt studyjnych;
 • tłumaczenia podczas wyjazdów do Chin.

Pisemne:

 • tłumaczenie z chińskiego: umowy, atesty, specyfikacje techniczne;
 • tłumaczenia specjalistyczne;
 • tłumaczenia dokumentacji finansowej, patentów, tekstów;
 • tłumaczenia stron www;
 • tłumaczenia korespondencji biznesowej;
 • tłumaczenia korespondencji mailowej;
 • tłumaczenia ofert handlowych. 

Tłumaczenia biznesowe z języka chińskiego

W naszej ofercie znajdują się różne konfiguracje tłumaczeń, które wykonujemy:

 • chińsko-polskie
 • polsko-chińskie
 • chińsko-angielskie
 • angielsko-chiński

Tłumaczenia – o sztuce języka

Tłumaczenia i przekłady zawsze budziły niemałe kontrowersje. Dziś sztuka translatorska jest w cenie, jest potrzebna i rozwija się z prędkością światła m.in. za sprawą zaawansowanych technologii i dostępnych na rynku narzędzi, które wspierają pracę tłumacza chińskiego. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że komunikacja międzynarodowa w biznesie nie byłaby możliwa, gdyby nie umiejętności wykwalifikowanych tłumaczy, dlatego w naszej ofercie również znajdą Państwo szereg usług związanych z tłumaczeniami zarówno ustnymi, jak i pisemnymi.

Dlaczego tłumaczenia nazywane są zakulisowo sztuką? Odpowiedź jest prosta. Odtworzenie obcego tekstu w języku ojczystym wymaga niezwykłego zaangażowania, rozróżnienia specyfiki danej treści – formalnej lub nieformalnej, akademickiej, specjalistycznej, prywatnej z uwzględnieniem poprawności merytorycznej, logiki i właściwym zastosowaniem reguł językowych.

Tłumacz. w zależności od języka, którym się posługuje, bardzo często sięga po skomplikowane zabiegi językowe, które są w stanie wesprzeć proces translacyjny, aby jak najwierniej oddać sedno tekstu. Nierzadko konieczne jest odwoływanie się do pewnych analogii, co wynika z kultury, zwyczajów czy historii danego kraju.

Profil naszej działalności w zakresie tłumaczeń obejmuje język chiński. Język, którym posługuje się ponad 1,2 mld populacji w skali globalnej! Język egzotyczny, niestandardowy i enigmatyczny. Zapewniamy Państwu tłumaczenia biznesowe z języka chińskiego, tłumaczenia reklamowe z chińskiego oraz negocjacje z Chińczykami w aspekcie podjęcia potencjalnej współpracy biznesowej.

Od wielu lat prowadzimy kompleksową obsługę tłumaczeń, a nad ich najwyższą jakością czuwa wykwalifikowany native-speaker. Każde zlecenie podlega indywidualnej wycenie – to zależy od charakteru tłumaczenia, terminu realizacji oraz miejsca pobytu klienta.

Zarówno tłumacz z chińskiego na polski, jak i tłumacz z polskiego na chiński stoi przed niemałym wyzwaniem lingwistycznym. Specyfika zleceń jest różnorodna, bardzo często dynamiczna, w szczególności, gdy klienci potrzebują symultanicznych tłumaczeń biznesowych z języka chińskiego. Znakomicie znamy realia chińskiego partnerstwa w biznesie, dlatego z sukcesem wspieramy Państwa współpracę z kontrahentem z Dalekiego Wschodu. Jeśli w grę wchodzi wirtualna konferencja lub spotkanie online, nasz tłumacz z chińskiego na polski online również jest do Państwa dyspozycji.

Tłumaczenia biznesowe z języka chińskiego 

W naszej ofercie znajdują się różne konfiguracje tłumaczeń, które wykonujemy:

 • chińsko-polskie: wykwalifikowany tłumacz chińskiego na polski pracuje nad Państwa zleceniem
 • polsko-chińskie: doświadczony tłumacz na chiński kompleksowo obsługuje Państwa proces translacyjny
 • chińsko-angielskie: nasz tłumacz języka chińskiego doskonale operuje również językiem angielskim, stąd możliwość skorzystania z oferty multilingwistycznej 
 • angielsko-chińskie: tłumaczenia na chiński z języka angielskiego to kolejna domena naszej firmy – kompleksowo obsługujemy komunikację biznesową w języku chińskim i angielskim

Tłumaczenia biznesowe z chińskiego dzielimy na ustne i pisemne, w zależności od Państwa potrzeb.

Sprawdzone tłumaczenia na chiński 

Od wielu lat prowadzimy kompleksową obsługę tłumaczeń, a nad ich najwyższą jakością czuwa wykwalifikowany native-speaker. Każde zlecenie podlega indywidualnej wycenie – to zależy od charakteru tłumaczenia, terminu realizacji oraz miejsca pobytu klienta. 

Zarówno tłumacz z chińskiego na polski, jak i tłumacz z polskiego na chiński stoi przed niemałym wyzwaniem lingwistycznym. Specyfika zleceń jest różnorodna, bardzo często dynamiczna, w szczególności, gdy klienci potrzebują symultanicznych tłumaczeń biznesowych. Znakomicie znamy realia chińskiego partnerstwa w biznesie, dlatego z sukcesem wspieramy Państwa współpracę z kontrahentem z Dalekiego Wschodu. Jeśli w grę wchodzi wirtualna konferencja lub spotkanie online, nasz tłumacz z chińskiego na polski online również jest do Państwa dyspozycji. 

Tłumaczenia reklamowe z języka chińskiego

Współpraca biznesowa z Chinami zakłada nie tylko aspekt ekonomiczny i finansowy, ale także odpowiedniej jakości działania promocyjne w ramach międzynarodowego marketingu. Nasz tłumacz chińskiego online lub stacjonarny tłumacz chiński na polski jest w stanie przełożyć dla Państwa ofertę biznesową i reklamową w konkretnej branży na rynku dalekowschodnim tak, aby dotrzeć do najlepszego kontrahenta i zacząć realnie mierzyć sukces swojej firmy. 

Negocjacje z Chińczykami

Negocjacje w Chinach to bardzo złożony proces biznesowy ze względu na zarówno wielość różnic kulturowych między partnerami, jak i różnic językowych. Dlatego tłumaczenie chiński na polski zwykle odbywa się z udziałem wykwalifikowanego specjalisty, który doskonale opanował umiejętności językowe i jest w stanie skutecznie poprowadzić meeting. 

Niektórzy sądzą, iż negocjacje biznesowe z Chińczykami przypominają grę w szachy, przy czym to strona chińska dysponuje matem. Nic bardziej mylnego. Szczere intencje w biznesie oraz budowanie wiarygodności i zaufania we wzajemnych relacjach stanowi świetną bazę do podjęcia długofalowej współpracy bez ulegania powszechnym stereotypom. 

Tłumaczenia: chiński – cennik

Ceny za tłumaczenia ustalane są indywidualnie z każdym klientem. Na ostateczną kwotę wpływa rodzaj tłumaczenia, termin realizacji i dodatkowe okoliczności , które ustalają strony umowy.

Wykonujemy tłumaczenia z języka chińskiego w całym kraju ze szczególnym uwzględnieniem miast: Rzeszów, Stalowa Wola, Lublin, Mielec, Warszawa, Kraków oraz cały Śląsk.

Jeżeli zależy Państwu na profesjonalnej usłudze wykonanej przez doświadczonego tłumacza języka chińskiego, zapraszam do współpracy.


58647107_440170033413103_4903438907711946752_n
58380556_321092688554102_5140037063931854848_n