+48 667718266
PL CN EN
Import z Chin
Partner biznesowy Polsko - Chiński

Dlaczego My?

Red Dragon to przede wszystkim firma, która prowadzi kompleksową działalność, mającą na celu pomoc przedsiębiorcom w rozpoczęciu współpracy z partnerami z Chin. Nie tylko doradzamy, jakie kroki należy w tym celu podjąć, ale zatrudniamy specjalistów, którzy towarzyszą Klientowi na poszczególnych etapach wybranej drogi.

Oferujemy między innymi:

  • pomoc tłumacza, który zajmie się translacją dokumentów, ale również może towarzyszyć podczas wyjazdów biznesowych lub prowadzić negocjacje w imieniu Klienta,
  • bezpośredni import zamawianych towarów,
  • obustronną pomoc w zakresie doradztwa biznesowego,
  • zapewnienie bezpieczeństwa zawieranych transakcji poprzez weryfikację przedsiębiorstw po chińskiej stronie,
  • pomoc w odnalezieniu rzetelnych kontrahentów oferujących towar w pełni dopasowany do wymagań Klienta,
  • organizacja profesjonalnych wyjazdów biznesowych oraz załatwienie wszelkich formalności związanych z otrzymaniem wizy.

Co nas wyróżnia?

Najważniejszą zasadą, którą kierujemy się podczas wykonywania swoich zadań, jest indywidualne podejście do klienta. Nie opieramy się na sztywno wytyczonych schematach współpracy, a w każdym przypadku wytyczamy nową ścieżkę postępowania. Nie ma dwóch takich samych biznesów, każdy przedsiębiorca ma odmienne potrzeby i plany, co wymaga dywersyfikacji możliwych rozwiązań.

Z powyższych względów dopasowujemy się w pełni do zaproponowanych terminów oraz preferowanych miejsc pobytu i poszukiwania kontrahentów. Na życzenie Klienta pomagamy w ustaleniu powyższych kwestii oraz doradzamy, służąc naszym wieloletnim doświadczeniem na polu działalności międzynarodowej. Red Dragon to profesjonalna firma, która współpracuje z native-speakerami, co zapewnia najwyższą jakość tłumaczenia oraz pomoc osób znających kulturę Dalekiego Wschodu.