+48 667718266
PL CN EN
Import z Chin
Partner biznesowy Polsko - Chiński

Wyjazdy biznesowe i turystyczne do Chin

Polscy przedsiębiorcy coraz częściej i chętniej decydują się na podjęcie współpracy z kontrahentem z Dalekiego Wschodu. Szukają alternatyw biznesowych, dobrego asortymentu i nietuzinkowych produktów, których na polskim rynku jeszcze nie było. Zanim jednak dojdzie do finalnego podpisania kontraktu, warto sięgnąć po informacje związane z etykietą biznesową w Chinach – kultura ta znacznie różni się od polskiej, dlatego, aby uniknąć nieporozumień, konieczne jest zorientowanie się w specyfikacji np. przebiegu spotkania, negocjacji czy znaczenia poszczególnych instytucji.
Oprócz weryfikacji online bardzo istotny jest bezpośredni kontakt z potencjalnym partnerem w biznesie. To najbardziej efektywna forma powiększania grona swoich kontrahentów – dzięki niej są Państwo w stanie zbudować rzetelne i mocne relacje z przedsiębiorstwami z Chin.


Wyjazdy biznesowe do Chin – pomagamy!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak długi i żmudny proces czeka każdego przedsiębiorcę z Polski, jeśli zdecyduje się zaryzykować i nawiązać kontakt z partnerem biznesowym z Chin we własnym zakresie. Mając na uwadze Państwa cenny czas, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie organizacji spotkań biznesowych w Chinach, z absolutnym uwzględnieniem wszystkich formalności, staranną selekcją firm, która ma na celu zakwalifikowanie ich według profilu działalności zbliżonego do Państwa oraz precyzyjnej weryfikacji ich historii.
Jako doradcy ds. turystyki międzynarodowej zadbamy o kompleksową pomoc i obsługę podczas wyjazdów biznesowych do Chin w celach zarówno biznesowych, jak i turystycznych.

Nasza oferta:

  • targi w Chinach - zajmiemy się Państwa kompleksową obsługą podczas wyjazdu na targi w Chinach. Zadbamy o bilet, hotel oraz stoisko. Istnieje możliwość wyjazdu z tłumaczem języka chińskiego.
  • wyjazdy w celach biznesowych - wyjazdy biznesowe do Chin w celu sprawdzenia miejsca produkcji asortymentu, jakości wykonywanych towarów, uczestnictwa w spotkaniach biznesowych.
  • wyjazdy w celach szkoleniowych - tłumaczenia podczas szkoleń mających na celu poznanie konkretnej firmy, zasad jej funkcjonowania oraz struktury. Tłumaczenia szkoleniowe są przeprowadzane zarówno na terenie Polski, jak i Chin.
  • wycieczki do Chin - wyjazdy z grupami zorganizowanymi, dbanie o bezpieczeństwo podczas zwiedzania Państwa Środka. Tłumaczenia codzienne związane z wizytami u lekarza, kupowaniem biletów, radzenia sobie z różnorodnymi sytuacjami w podróży w razie potrzeby.
Z nami wyjazd biznesowy do Chin stanie się dla Państwa nie tylko podróżą stricte biznesową, ale przede wszystkim przyjemnością. Bez obaw o niepowodzenie spotkania, oszustwo na tle finansowym czy nieodpowiedzialność ze strony chińskiego kontrahenta. Organizujemy wyjazdy biznesowe do Chin z takich miast jak: Warszawa, Kraków, Lublin, Rzeszów, Mielec, Stalowa Wola oraz z całego obszaru Śląska.

Wyłącznie skrupulatnie zaplanowana i zorganizowana podróż oraz umiejętnie poprowadzone negocjacje z chińską firmą mogą przynieść pozytywny rezultat dla obu stron. Pomożemy Państwu rozciągnąć horyzonty w biznesie i osiągnąć sukces na Dalekim Wschodzie.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Zdjęcie przedstawiające wyjazdy biznesowe do Chin.